İletişim

 


Ürünler


BASINDA TBA YENİ TEKNOLOJİLER

At Sevgisi Dergisi
1 Ağustos 2010

Televizyonlarınızı 3D TV'ye çevirin

TBA Yeni Teknolojiler'in Türk tüketicisinin ayağına getirdiği 3D TV Box, tüm televizyonlarda; tüplü, plazma, LCD, LED, projeksiyon televizyon ve projeksiyon cihazlarında; 3 boyutlu tüm TV yayınlarını ve 3 boyutlu tüm DVD'leri sorunsuz izlemeyi sağlıyor. 3 boyutlu TV yayını ve 3D film izlemek isteyen tüketici, yeni bir 3D TV satın almaksızın 3D TV'ye göre çok çok daha ucuz olan cihaz ile evdeki mevcut televizyonunda 3 boyutlu TV yayınlarını ve 3D filmlerini seyredebiliyor. Ayrıca sadece tüplü televizyonlarda geçerli olmak üzere ikinci bir özelliği daha bulunan cihaz, iki boyutlu televizyon yayınlarını ve piyasada satılan tüm VCD, DVD filmleri iki boyuttan üç boyuta dönüştürerek, 3 boyutlu olarak izleme imkanını da sunuyor, www.tbatr.com

 

 

Akşam Gazetesi
15 Haziran 2010

295 dolara üç boyutlu Dünya Kupası

TBA Yeni Teknolojiler tarafından piyasaya sürülen 3D TV Box, Dünya Kupası'na bir boyut daha ekiyor. Şirketin açıklamasına göre, cihazla, tüplü, plazma, LCD, LED ve projeksiyon cihazlarının tamamında 3 boyutlu yayınları seyredebiliyor. Yeni bir 3D TV satın almaksızın üç boyut teknolojisini sağlayan cihazın ikinci bir özelliği de iki boyutlu televizyon yayınlarını üç boyuta dönüştürebilmesi. Ürün 295 dolardan satışa çıkarıldı.

 

 

 

Bugün Gazetesi
14 Temmuz 2010

Gözlük tak 127 ekranda TV izle

Teknoloji hız kesmiyor. Artık dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün. İ-Theater, sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşatıyor. İ-Theater ve İ-Theater XT, tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir aygıt. TBA Yeni Teknolojilerin pazara sunduğu İ-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film/video seyretmeyi sağlıyor. Ürün 100 gramlık ağırlığı ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.

 

 

Cumhuriyet Gazetesi
25 Haziran 2010

Dev ekranı gözümüzün önüne getiren gözlük

i-Theater ve i-Theater XT, tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir aygıt. TBA Yeni Teknolojilerin pazarladığı i-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film / video
seyretmeyi sağlıyor. Yalnızca 100 gram ağırlığında olan i-Theater, yolculuk sırasında, dinlenirken, güneşlenirken, sıra beklerken can sıkıntısına görsel bir çözüm üretiyor. Ayrıca televizyona ihtiyaç olmaksızın oyun oynamaya imkan sağladığı için, oyun tutkunlarına da hitap ediyor. Detaylı bilgi için: www.tbatr.com

 

 

Dünya Gazetesi
23 Eylül 2010

i-Theater ile dev ekran keyfi

Teknoloji hız kesmiyor. Artık dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün, i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
i-Theater ve i-Theater XT, tüm MP4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD oynatıcılar ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir cihaz.
TBA Yeni Teknolojiler'in pazara sunduğu i-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutunda görüntü seyretmeyi sağlıyor.
Yalnızca 100 gram ağırlığında olan i-Theater, kuaförlerde, dişçüerde beklerken; spor salonlarında, saunalarda dinlenirken; havuz ile deniz kenarlarında güneşlenirken; şehirlerarası otobüs, tren ve otomobille seyahatlerde can sıkmanızı sıfıra indiren önemli bir eğlence arkadaşınız olacak. Aynca i-Theater televizyona ihtiyaç olmaksızın oyun oynamaya imkan sağladığı için, oyun tutkunları ve PlayStation oyun salonu işletmecileri için de oldukça ideal. Detaylı bilgileri www.tbatr.com sitesinden öğrenmek mümkün.

 

 

Ekonomist Dergisi
11 Temmuz 2010

İ-Theater ile dev ekran keyfi

Teknoloji hız kesmiyor. Artık dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün, i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. İ-Theater ve İ-Theater XT, tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir aygıt.

 

 

Fotogol
12 Haziran 2010

3. boyutta kupa heyecanı

DÜNYA Kupası bu sene ekranlara 3 boyutlu TV yayını ile gelecek. 3D Televizyonu olmayanlar için ise hızlı çözüm sunan yeni bir ürün pazara sunuldu: 3D TV Box. 3D TV'ye göre çok daha ucuz olan cihaz ile evdeki mevcut televizyonunda 3 boyutlu TV yayınları ve 3D filmleri seyredilebiyor. Detaylı bilgileri www.tbatr.com sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

 

Fotomaç
18 Haziran 2010

3D maç keyfi

DÜNYA Kupası maçlarını 3 boyutlu seyredebilmek için televizyonunuzun 3D özelliği olmasına gerek yok. TBA Yeni Teknolojilerin Türk tüketicisine sunduğu '3D TV Box' cihazı, tüm TV'lerin 3 boyutlu yayınları almasını sağlıyor. Cihaz ayrıca piyasada satılan tüm VCD, DVD filmleri iki boyuttan üç boyuta dönüştürerek, 3 boyutlu hale getiriyor.

 

 

Golf Dergisi
4 Ağustos 2010

i-Theater ile dev ekran keyfi

Teknoloji hız kesmiyor. Artık dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün, i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
i-Theater ve i-Theater XT, tüm MP4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD oynatıcılar ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir cihaz.
TBA Yeni Teknolojiler'in pazara sunduğu i-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutunda görüntü seyretmeyi sağlıyor.
Yalnızca 100 gram ağırlığında olan i-Theater, kuaförlerde, dişçilerde beklerken; spor salonlarında, saunalarda dinlenirken; havuz ile deniz kenarlarında güneşlenirken; şehirlerarası otobüs, tren ve otomobille seyahatlerde can sıkmanızı sıfıra indiren önemli bir eğlence arkadaşınız olacak. Aynca i-Theater televizyona ihtiyaç olmaksızın oyun oynamaya imkan sağladığı için, oyun tutkunları ve PlayStation oyun salonu işletmecileri için de oldukça ideal. Detaylı bilgileri www.tbatr.com sitesinden öğrenmek mümkün.

 

 

Güneş
18 Kasım 2010

i-Theater ile dev ekran keyfi

TEKNOLOJİ hız kesmiyor. Artık dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün. i-Theater üe sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. TBA Yeni Teknolojilerin pazara sunduğu i-Theater, görüntüyü mikro LCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre
uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film/video seyretmeyi sağlıyor. Yalnızca 100 gram ağırlığında olan i-Theater, kuaförlerde, saunalarda dinlenirken; güneşlenirken; şehirlerarası otobüs, tren ve otomobille seyahatlerde can sıkıntınızı sıfıra indiren önemli bir eğlence arkadaşınız olacak.

 

 

Para
27 Haziran 2010

Video izleme gözlüğü

Tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki mobil video gözlüğü i-Theater ve i-Theater XT, TBA Yeni Teknolojiler tarafından piyasaya sunuldu. i-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film-video seyretmeyi sağlıyor. Yalnızca 100 gram ağırlığında olan i-Theater, kuaförlerde, dişçilerde, spor salonlarında, havuz ile deniz kenarlarında, oyun salonları gibi tüm mekanlarda kullanılabiliyor.

 

 

Sözcü
14 Haziran 2010

Dünya Kupası'nı 3 boyutlu izleyin

GÜNEY Afrika'da düzenlenen 2010 Dünya Kupası 3 boyutlu tv yayını ile ekranlarda. TBA Yeni Teknolojilerin ürünü 3D TV Box, tüplü, plazma, LCD, LED, projeksiyon televizyon ve projeksiyon cihazlarında; tüm yayınları 3 boyutlu izlemeyi sağlıyor.

 

 

Sözcü Gazetesi
19 Kasım 2010

Dev ekran keyfini yaşamak için gözlüğü takmak yeterli

DEV ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün. i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film iz¬lemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
i-Theater ve i-Theater XT, tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan tak-kullan şeklindeki bir aygıt.
TBA Yeni Teknolojiler'in pazara sunduğu i-Theater, görüntüyü mikro LCD ekranlarında 2-2.5 met-re uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film /video seyretmeyi sağlıyor.
Yalnızca 100 gram ağırlığında olan i-Theater, kuaförlerde, dişçilerde beklerken; spor salonlarında, saunalarda dinlenirken; havuz ile deniz kenarlarında güneşlenirken; şehirlerarası otobüs, tren ve otomobille seyahatlerde can sıkıntınızı sıfıra indiren önemli bir eğlence arkadaşınız olacak.
Ayrıca i-Theater oyun tutkunlan ve plays-tation oyun salonu işletmecileri için de oldukça ideal. Detaylı bilgileri www.tbatr.com sitesinden öğrenmek mümkün.
i-Theater televizyona ihtiyaç olmadan oyun oynamaya imkân sağlıyor.

 

 

Star Gazetesi
10 Haziran 2010

Kupayı 3D'siz TV'lerde 3D izleyebileceksiniz!

Dünya Kupası bu sene ekranlara 3 boyutlu TV yayını ile gelecek. 3D televizyonu olmayanlar içinse hızlı çözüm sunan yeni bir ürün pazara sunuldu: 3D TV Box... Bu cihaz ile televizyonunuz ya da projeksiyonunuz bir anda üç boyutlu olacak. 3D TV Box'la ilgili her şeyi www.tbatr.com'dan görebilirsiniz.

 

 

Türkiye Gazetesi
5 Temmuz 2010

İ-THEATER ile dev ekran keyfi

Yeni teknoloji

i-Theater pratik bir kullanım sunuyor.

TBA Yeni Teknolojiler tarafından pazara sunulan i-Theater gözlükle, dev ekrandaki sinema keyfi her yerde yaşanabiliyor. i-Theater, görüntüyü mikro LCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film seyretmeyi sağlıyor. MP4 playerlar, videolu cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir aygıt olan i-Theater'ın ağırlığı ise yalnızca 100 gram. İ-Theater özellikle kuaförde, dişçide, spor salonlarında ve seyahatlerde keyifli bir eğlence aracı olarak dikkat çekiyor.

 

 

Vatan Gazetesi
28 Eylül 2010

i-Theater ile dev ekran keyfi her yerde

ARTIK dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün. i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşamak mümkün. i-Theater ve İ-Theater XT, tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir aygıt. TBA Yeni Teknolojilerin pazara sunduğu i-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film /video seyretmeyi sağlıyor. 100 gram ağırlığındaki İ-Theater, kuaförlerde, dişçilerde beklerken; spor salonlarında, saunalarda dinlenirken; şehirlerarası otobüs, tren ve otomobille seyahatlerde can sıkıntısını sıfıra indiren önemli bir eğlence olacak.

 

 

Yeniçağ Gazetesi
16 Ağustos 2010

Cepler dev ekran oluyor!

Teknoloji hız kesmiyor. Artık dev ekranda sinema keyfini istediğiniz her yerde yakalamak mümkün, i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. İ-Theater ve İ-Theater XI, tüm mp4 playerlar, video gösteren cep telefonları, portatif DVD player ve oyun konsollarında sadece ara kablo bağlantısı ile çalışan "tak-kullan" şeklindeki bir aygıt. TBA Yeni Teknolojilerin pazara sunduğu i-Theater, görüntüyü mikroLCD ekranlarında yaklaşık 2-2.5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film, video seyretmeyi sağlıyor. Yalnızca 100 gram ağırlığında olan İ-Theater, kuaförlerde, dişçilerde beklerken; spor salonlarında, saunalarda dinlenirken; havuz ile deniz kenarlarında güneşlenirken; şehirlerarası otobüs, tren ve otomobille seyahatlerde can sıkıntınızı sıfıra indiren önemli bir eğlence arkadaşınız olacak. Ayrıca i-Theater televizyona ihtiyaç olmaksızın oyun oynamaya imkan sağladığı için, oyun tutkunları ve playstation oyun salonu işletmecileri için de oldukça ideal.

 

 

Zaman Gazetesi
2 Temmuz 2010

i-Theater ile sinema keyfi

Artık sinema keyfini istediğiniz her yerde yasayabilirsiniz. i-Theater ile sadece kablo aracılığıyla 127 ekranda film izlemek mümkün. i-Theater, görüntüyü mikro LCD ekranlarında yaklaşık 2-2,5 metre uzaklık hissiyle yansıtarak, 127 ekran boyutta film / video seyretmeyi sağlıyor.

 

 

 

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi info@tbatr.com adresine gönderin.
Telif Hakkı © 2006-2019, TBA Yeni Teknolojiler Bilişim Araştırma Geliştirme ve Dış Ticaret Limited Şirketi